Nowoczesne wnętrza – nowoczesne dodatki

Nowoczesny styl jest coraz bardziej popularny wśród osób w różnym wieku. Nie dziwi ten fakt, z uwagi na to, że styl nowoczesny jest niezwykle praktyczny, funkcjonalny, a jednocześnie gustowny.

Na czym polega nowoczesny styl?

W stylu tym choć nie ma nadmiaru dodatków to właśnie one tworzą „to coś” danego pomieszczenia. Dlatego dodatki warto wybierać nie tylko w oparciu o cenę, ale przede wszystkim o nasze upodobania i „zgranie ich” ze stylem nowoczesnym w naszym domu.

W nowoczesnych stylach wzorniczych często dostrzec można, że ich wygląd stara się być możliwie mało inwazyjny dla pomieszczenia. Metal z którego są wykonane, lub kolor plastikowej tarczy stara się być poniekąd schowany w pomieszczeniu.

Innym typem jest ultra-nowoczesność

Tutaj każdy element stara się poniekąd walczyć o spojrzenia osób przebywających w pomieszczeniu. Odmienna, ostra kolorystyka, wykorzystanie podświetlenia ledowego, oraz nawiązania do stylistyki rodem z since-fiction potrafią robić spore wrażenie.

pracownicy w biurze

Zegary w stylu designerskim

Jednym z ciekawszych, tworzących klimat pomieszczenia są zegary designerskie. W zależności od wykonania mogą być toporną bryłą, neonowym kołem, czy składać się tylko ze wskazówek i mechanizmu (a więc nie być oprawione) i tym podobne. Nowoczesne zegary ścienne dobrze dobrane świetnie podkreślają klimat miejsca. Poza zegarami warto zastanowić się nad zakupem koszy, szklanych atrybutów, czy naklejeniem na dominującą ścianę modnej fototapety.

Zobacz stronę dostawcy: http://www.nextime.pl

Zobacz również: Zegary biurowe i inne akcesoria biurowe