Zastosowanie dwustronnej taśmy TESA

taśma dwustronna tesa

Taśmy dwustronne są niezbędnym elementem w kwestii wyposażenia zakładów produkcyjnych, ale także branży budowlanej i remontowej. Tego typu rozwiązania są również często potrzebne w naszych domach. Samoprzylepne nośniki posiadają wysoki stopień przyczepności do różnych powierzchni. Taśma dwustronna Tesa to z kolei idealne wyjście dla obszaru motoryzacji.

Zalety taśm dwustronnych

Każda taśma charakteryzuje się konkretną skalą przyczepności. Dwustronne nośniki powstałe na bazie akrylowych materiałów cechują się wysoką przyczepnością. Akryl to przykład czystej substancji klejącej o zwiększonej lepkości. Dzięki temu taśmy mogą mieć swoje zastosowanie w wielu branżach. Taśmy są dostępne w wielu kolorach, ale także mogą być przezroczyste. W ten sposób ich zastosowanie ponownie się poszerza. Wyjątkowa odporność na rozciąganie, dopasowana grubość, dodatkowo występujące paski zabezpieczające to kolejne zalety, które powodują, że ten typ nośników posiada największe zainteresowanie wśród klientów.

Produkcja samochodów

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że taśmy są również wykorzystywane w branży motoryzacyjnej. Produkcja samochodów mogłaby równie dobrze nie istnieć bez taśm, które są wykorzystywane przy mocowaniu podbitek dachowych. Materiały w wielu przypadkach nie są przyszywane, a przyklejane. Taśma dwustronna Tesa to nośnik, który jest idealnym rozwiązaniem do tego typu działań.

taśma dwustronna tesa

Obszerne zastosowanie

Taśmy dwustronne Tesa posiadają wiele zalet. Ich dobra i stabilna przyczepność pozwala na ich zastosowanie na wielu obszarach działań. Takie dziedziny jak motoryzacja, produkcja, przemysł i branża budowlana mają nieograniczone możliwości względem wykorzystywanych materiałów. Odporne na temperatury i elastyczne względem powierzchni nośniki odzwierciedlają ich zastosowanie nawet w najbardziej skrajnych warunkach.

Taśma dwustronna Tesa

Grupa PPM to jedna z największych firm zajmujących się dystrybucją taśm i ich konfekcji na rynku w Polsce. Wiele rodzajów samoprzylepnych nośników może być dedykowane w wielu branżach. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością możliwość docinania taśm i rolek na dowolnie wybraną szerokość. Firma umożliwia także wykonanie gotowych wykrojów pod aplikacje. Taśma dwustronna Tesa to rozwiązanie idealne, które gwarantuje nam pewną przyczepność. Ofertę dystrybutora można przejrzeć na stronie https://www1.grupappmsa.pl/.