Urodziny firmy – sposoby na ich świętowanie

event

Jak każdy z nas obchodzi urodziny w większym lub mniejszym gronie, tak i wiele firm decyduje się na zorganizowanie firmowych urodzin. W jakich okolicznościach można zorganizować takie przyjęcie?

Impreza plenerowa

Świetnie, jeśli urodziny firmy wypadają akurat w porze letniej. Wówczas mamy wiele ciekawych propozycji na zorganizowanie takiej imprezy. Można przecież wynająć ciekawe miejsce i zrobić imprezę plenerową. Warto tutaj również o catering, który dostarczy nam przepyszne jedzenie w postaci przystawek, zimnej płyty, a nawet gorącego dania. Jednak organizując imprezę plenerową należy pamiętać o tym, aby zapewnić gościom w razie brzydkiej pogody zadaszenie. Z pomocą przychodzi nam tutaj namiot ogrodowy, który z pewnością przyda się podczas niejednego takiego spotkania. Namiot ogrodowy możesz wypożyczyć w jednej z największych wypożyczalni – www.vitabri.pl

Wynajęcie sali

Drugą możliwą opcją jest możliwość wynajęcia sali wraz z posiłkami. Nierzadko urodziny firmowe to impreza z prawdziwą pompą, dlatego też organizatorzy starają się zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom. Istotne jest jedzenie, muzyka, a także możliwość wygłoszenia mowy przez jedną z osób z zarządu.

photo-1484156818044-c040038b0719

Elementy rozrywki

Z pewnością podczas urodzin firmy nadejdzie pora na ewentualne podsumowanie jej dokonań. Taka przemowa to zapewne jeden z elementów, na który będzie czekała cała załoga podczas firmowej imprezy. Warto z pewnością wyróżnić pracowników, którzy wypadają na tle innych o wiele lepiej. Specjalne gratulacje i podziękowania będą mile widziane. Jeśli stosunki w firmie są zagorzałe z pewnością można postawić na ciekawe i atrakcyjne zabawy.

Dekoracje

Nie może przecież zabraknąć elementów związanych z firmą. Świetnie sprawdzą się roll-up’y informujące o imprezie i promujące logo firmy. Oprócz tego, bardzo dobrze jeśli każdy uczestnik imprezy dostanie od nas specjalną paczkę, w której znajdować się będą ciekawe gadżety. Nie może oczywiście zabraknąć balonów w kształcie cyfr, które będą świetnie obrazować, które urodziny obchodzi nasza firma.