Kubki termiczne Contigo – czyli jak poradzić sobie z zimą

Kubek termiczny Contigo

Zima nie musi być straszna, zła i okrutna. Wystarczy zastosować najprostsze środki zaradcze, aby dało się ją nawet polubić. Mróz nie jest przyjemny, szczególnie kiedy występuje w połączeniu z mocnym wiatrem i sypiącym śniegiem. Czy nie masz w takich okolicznościach ochoty na coś gorącego do picia, aby poczuć rozgrzewanie od środka? Nic prostszego. Wystarczy zabrać ze sobą termiczny kupek, z uprzednio przygotowanym gorącym napojem, jak kawa, herbat, gorąca czekolada, kakao. Nic prostszego.

Kubek termiczny Contigo

Poręczne kubki z gorącym napojem

Kubki 300 ml

Kubki Contigo występują w rożnych wersjach pojemności. Najmniejsze z nich to 300 ml. Są to kubki dla osób, które nie chcą obciążać się zbyt dużą ilością dodatkowych kilogramów. Kubki termiczny Contigo 300 ml to są poręczne i kompaktowe, zmieszczą się w każdym plecaku i damskiej torebce. Nie ważą dużo, nie zabiorą dużo miejsca, a przy tym zmieszczą na tyle duża ilość napoju, który pozwoli rozgrzać się i pozostawić jeszcze trochę na później. Kubki te sprawdza się także w pracy i szkole. Zapewnią optymalną dawkę ciepła i świeżego smaku naszego ulubionego napoju.

kubek termiczny marki Contigo

Kubki 470 – 590 ml

Kubki termiczne o pojemności 470 ml to naczynia, które pomieszczą więcej napoju, więc zapewniają jeszcze większą dostępność trunku. Te nadadzą się na przeróżne wycieczki, pikniki, ale także codzienne wyprawy do szkoły czy pracy. Są nieco bardziej uniwersalne niż mniejsze odpowiedniki, jednak stanowią nieco większe obciążenie, które trzeba ze sobą nosić. Półlitrowe kubki termiczne są najbardziej popularne zapewniając dostateczną ilość ciepłego napoju dla większości osób.

Powiększone kubki 720 ml

Jest to propozycja dla wszystkich, którzy spędzają dłuższy czas poza domem. Kubki ponad 700 ml dostarczą znacznie większą dawkę napoju odpowiadająca trzem kubkom. Kubek ten polecany jest także osobie, która porusza się samochodem, i nie ma potrzeby dłuższego noszenia podręcznej torby, która na pewno będzie cięższa przy wypełnionym do pełna kubku termicznym tej pojemności.

Prezentacja kubka Contigo:

System AutoSeal

Kubki termiczne Contigo zapewniają najwyższą wygodę użytkowania. Picie nie rożni się niczym od picie przez inną, zwykła butelkę. A wręcz jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zwolnić zamknięcie i rozkoszować się swoim piciem. Ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje zablokowanie kubka i szczelne jego zamknięcie. Specjalne zabezpieczenie ochrania przed przypadkowym zwolnieniem zamknięcia np., kiedy kubek znajduje się w torbie. Wszelkie przeciekanie jest całkowicie uniemożliwione, kubek jest szczelny i bezpiecznie można go włożyć do każdej torby, nawet z ważnymi dokumentami.

To co jeszcze wyróżnia kubki Contigo to długi czas utrzymywania temperatury. Gorące napoje będą ciepłe przez 5 godzin, natomiast zimne aż 12 godzin, co czyni kubki Contigo przydatnymi także w czasie upałów.